Укр
0 800 33 01 01
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, буд.22, оф.1

Про нас

Каштан 2000 - флагман групи компаній «FGK financial group» і сьогодні багато експертів вважають її лідером на ринку заставного кредитування. Компанія заснована в 2000 році як ріелторська і в 2006 році «Каштан 2000» стала лауреатом національного рейтингу «Краща ріелторська компанія». У 2008 році в розпал світової кризи наша компанія прийняла виклик. Розробила і представила ринку альтернативу банківському кредиту - Кредитування під заставу рухомого і нерухомого майна. «Коли настають складні часи, найвідважніші беруть на себе найскладніше» - Сергій Станіславович Позняк, засновник Каштан 2000. За ці роки ми змінили підхід до кредитів під заставу майна. Ми перші в Україні впровадили послугу «Кредит під заставу авто з правом водіння» яка дозволила нашим клієнтам продовжувати користуватися автомобілем під час використання позики. Ця послуга була революційною для нашої країни і визначила вектор розвитку всього ринку. Ми постійно поліпшуємо і систематизуємо наші послуги - це дозволяє знизити витрати, скоротити час оформлення угоди і тим самим пропонувати максимально вигідні умови для Вас. Наша мета - зробити зручний і вигідний сервіс для наших клієнтів, який дозволить заробляти як інвесторам, так і позичальникам. І судячи зі статистики у нас це виходить - 83% клієнтів рекомендую нас своїм знайомим або звертаються повторно.

Визнання в суспільстві

Награда-Лидер-года-Каштан-2000 Компанія «Каштан 2000» є постійним учасником багатьох важливих подій у фінансовій сфері України. У 2017 і 2018 роках ми представляли Україну в складі національної делегації на найбільшому щорічному Міжнародному інвестиційному форумі в Дубай (AIM). Так само команда Каштан 2000 за підсумками результатів роботи за 2017 рік стала переможцем Національного рейтингу "Лідер року". Засновник Каштан 2000 Сергій Позняк виступає як експерт з розміщення коштів та фінансуванню проектів на бізнес зустрічах і заходах. Його статті можна зустріти в різних ЗМІ, серед яких: «Бізнес», «Ukrainian People», «Elite World» та інші.  

логотип журнала Бизнес           

  А також Ви можете подивитися відео-відгуки наших клієнтів тут. Ми віримо, що не велика група професіоналів здатна змінити ринок заставного кредитування показуючи приклад роботи з клієнтами.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...