Укр
0 800 33 01 01
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, буд.22, оф.1

FAQ-ua

Що робити якщо я не можу погасити кредит вчасно?

Якщо виникла така ситуація зателефонуйте вашому особистому менеджеру і розкажіть про деталі. Кожне питання розглядаємо в індивідуальному порядку. І виходячи з конкретного випадку можливі кілька варіантів рішення.

Якщо планується надходження грошових коштів, але ви не укладаєтеся в терміни, можна розглянути такі варіанти:

  • відстрочка платежу
  • кредитні канікули
  • перехід на іншу програму кредитування
  • поставити авто на нашу стоянку для зменшення платежів

Якщо ситуація вийшла з-під контролю, і надходження грошей не передбачається, як крайній захід, Ви можете продати автомобіль і погасити кредит, а залишок суми залишиться у Вас. Також можете скористатися послугами нашого Автовикуп.

У будь-якому випадку ми завжди готові обговорити індивідуальні умови вирішення ситуації.

Де зберігається автомобіль?

Якщо Ви вирішили вибрати програму "Авто на стоянку", можете не хвилюватися за збереження машини. Всі авто наших клієнтів зберігаються на закритих, що охороняються паркінгах.

Також під час передачі авто полягає "Договір відповідального зберігання", де фіксується пробіг і детально описується технічний стан авто.

Що робити якщо авто потрапило в ДТП або його викрали в період користування кредитом?

Якщо виникла така ситуація повідомте про це Вашого особистого менеджеру. За 18 років роботи, ми зустрічалися з різними ситуаціями, і постараємося допомогти в обставинах, що склалися.

Але хочемо звернути увагу на те, що Ви позичаєте гроші і повертати потрібно теж гроші, авто є додатковою гарантією повернення коштів і втрата автомобіля не звільняє від зобов'язань за договором.

У той же час ми розуміємо, що ситуація більш ніж неприємна, тому завжди готові обговорити варіанти взаємовигідної погашення кредиту.

Чи можливо здійснювати оплати на банківські картки?

Так, є така можливість. Реквізити для оплати можете отримати у Вашого особистого менеджера. Оплата може відбуватися як у гривні, так і в доларах.

Які є способи погашення кредиту?

Залежно від обраної Вами програми, погашення кредиту здійснюється кілька способів:

- Щомісяця сплачуєте відсотки, а тіло кредиту закриваєте коли вам зручно. Така програма більш гнучка і зручна. Якщо Ви частково закриваєте тіло кредиту, то на наступний місяць обов'язковий платіж зменшується. Штрафів за дострокове погашення немає.

- Оплата кредиту рівними частинами. Така система погашення підійде якщо ви впевнені в вашому доході і хочете закрити кредит за певний період. У цьому випадку загальна сума кредиту ділиться рівними частинами на весь період кредитування і погашається рівномірно.

Чи можу я отримати кредитні канікули?

Кредитні канікули можливі, якщо у вас гарна кредитна історія в Каштан 2000. Умови узгоджуються індивідуально з Вашим персональним менеджером.

Можна продати вам свій автомобіль?

Можна, можливо. Ви можете самостійно знайти клієнта на покупку авто і перед самою угодою оповістити нас, для того щоб ми підготували документи. Або Ви можете скористатися нашою допомогою з продажу авто:

  1. Наші фахівці з відділу Автовикуп проведуть комплексну оцінку авто і запропонують справедливу ціну. Головною перевагою цієї послуги є швидкість продажу авто, і отримання грошових коштів відразу після угоди.
  2. Допомога у продажу машини. Погодивши з вами ціну продажу авто, ми беремо на себе всю рутинну роботу з пошуку клієнта, передпродажної підготовки та продажу машини. Вартість такої послуги становить 5% від продажної ціни автомобіля.
Чи можливо добрати грошей після укладення угоди?

Так, Ви можете взяти додаткові кошти в будь-який момент, якщо це дозволяє оціночна вартість заставного майна.

Чи можливо змінити програму кредитування?

Так, Ви можете змінити програму кредитування, якщо це дозволяє оціночна вартість заставного майна або залишок заборгованості за кредитом.