Укр
0 800 33 01 01
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, буд.22, оф.1

Терміновий автовикуп
у Києві

Вигідно продайте свій автомобіль вже сьогодні
  • Купуємо дорого
  • Оцінка за 15 хвилин
Хочете швидко і вигідно
ПРОДАТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

У нас ви отримаєте максимальну суму за свій автомобіль

І заберете гроші вже СЬОГОДНІ!

Звертайтесь до нас і Вам НЕ ПРИЙДЕТЬСЯ:
  • Витрачати час на підготовку авто до продажу
  • Складати та розміщувати оголошення на біржах
  • Відповідати на нескінченні дзвінки перекупників
  • Спілкуватися з тими, хто хоче «просто запитати»
  • Влаштовувати десятки непотрібних показів
  • Втрачати свій час і гроші на авторинках
Оформимо продаж за 1 день
І ВСЬОГО ЗА 4 КРОКИ!
 • 1
  Приїжджаєте до нас в офіс
 • 2
  Експерт оцінює автомобіль
 • 3
  Перевіряємо документи на транспортний засіб
 • 4
  Оформляємо угоду в МРЕВ і видаємо гроші
Все, що вам знадобиться:
 • Автомобіль для огляду
 • Техпаспорт на авто
 • Паспорт
 • ІПН
ПЕРЕВІРТЕ НАС!

Залиште заявку на попередню

безкоштовну оцінку автомобіля та

отримайте приємний бонус!

 

Ми завжди об'єктивно і чесно оцінюємо авто!

Нам довіряють вже 18 років
І ми постійно розвиваємося
Команда з 28 професіоналів
img
Філії по Україні
img
Київ
Адреса: вул. Саперно-Слобідська буд.22 оф.1 Телефон: +38 (097) 803-80-80
Харків
Адреса: пр. Науки буд.23 Телефон: +38 (067) 672-79-62
Дніпро
Адреса: вул. Калинова буд.3 оф.5 Телефон: +38 (067) 530-42-83
Одеса
Адреса: вул. Чорноморського Козацтва буд.66/2 Телефон: +38 (067) 672-93-73
Львів
Адреса: вул. Героїв УПА 29 оф. 3 Телефон: +38 (068) 296-16-16
Затишні офіси

Автовикуп в Києві

Автовикуп у Києві користується популярністю в основному через високу швидкість продажу авто. Так, наприклад, звернувшись в Каштан 2000 Ви можете продати свій автомобіль і отримати гроші в день звернення. Ми максимально швидко проведемо оцінку транспортного засобу і протягом 10-15 хвилин озвучимо суму, за яку готові його купити. Оцінка авто абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує. Але Ви можете за короткий час дізнатися реальну вартість вашої машини. І далі приймати рішення - співпрацювати з нами або продавати автомобіль самостійно. Але швидкість не єдина перевага продажу автомобіля через посередників. Звертаючись в Каштан 2000 ви рятуєтеся від безлічі супутніх проблем пов'язаних з продажем автомобіля, серед яких:
 • Підготовка авто до продажу
 • Розміщення інформації на сайтах і дошках оголошень
 • Прийом безлічі дзвінків, від людей, які хочуть просто поцікавитися, але купувати не готові
 • Безліч переглядів автомобіля і перевірок на сервісних центрах
 • Ну і звичайно час, адже самостійний продаж автомобіля в середньому займає 2 тижні

Терміновий автовикуп в Києві

У нас Ви можете терміново продати авто за вигідною ціною. Так як всі процеси оптимізовані, і угода відбувається максимально зручно для клієнта і в день звернення. Тому, якщо у Вас немає часу і бажання займатися самостійним продажем автомобіля, залишайте заявку на сайті або приїжджайте до нас в офіс на безкоштовну оцінку машини. Якщо ж Вам терміново потрібні гроші, а автомобіль продаєте з безвиході, рекомендуємо розглянути варіант кредитування під заставу машини. Таким чином ви можете вирішити тимчасові фінансові проблеми і залишитися зі своєю машиною. А в нашій компанії ще і їздити на машині під час користування грошима.

Які машини не купуємо?

Ми працюємо з великою кількістю автомобілів і тому простіше назвати які авто ми не купимо:
 • Чи не расстаможение
 • З проблемними документами або без них
 • У поганому технічному стані
 • Після серйозних ДТП
 • Старше 15 років
 • Вітчизняний автопром
Перед купівлею ми повністю перевіряємо відповідність заявленої інформації з дійсністю. У нас розроблена своя система оцінки і перевірки автомобілів, яка збирає максимум інформації з декількох джерел.

Допомога у продажу авто

Так само у нас є послуга «Комісійний продаж авто». При якій ми не викуповуємо у Вас автомобіль, а виступаємо вашими продавцями. Обговорюємо з Вами продажну ціну і беремо на себе всі турботи по продажу авто (підготовка, пошук клієнтів, покази, перевірки і т.д.). Коли ми знайдемо покупця готового на угоду, Ви оплачуєте нам обумовлену комісію з продажу.

Купити авто в ломбарді

Саме завдяки авто викупу у нас в продажу завжди є кілька машин. Ви можете купити авто в автоломбарді за приємною ціною і бути впевненим що машина справна і обслужена. Наявність, докладний опис і ціни Ви можете дізнатися у нашого менеджера залишивши заявку на сайті. Ми передзвонимо Вам найближчим часом і відповімо на всі питання.

Викуп дорогих авто у Києві

Викуп дорогих авто у Києві - це послуга з викупу дорогих транспортних засобів в короткі терміни. Так звертаючись до компанії Каштан 2000 Ви можете отримати гроші в день звернення. Спроба продати дороге авто часто стає болем для власника, адже не кожен може дозволити собі авто за 50-100 тис. доларів. До того ж дороге авто, як відомо, дуже швидко знижується в ціні. Тому вигідно продати своє авто з часом стає важче. Вирішити таку проблему допоможе послуга Автовикуп дорогих автомобілів від компанії Каштан 2000. Іншими словами, Автовикуп - це терміновий викуп автомобіля компанією або фізичною особою за певний інтерес - відсоток від ринкової вартості, що супроводжується миттєвою виплатою готівки за авто після узгодження деталей угоди.

Переваги Автовикупу

Вартість

Основна проблема яка не дозволяє швидко продати дорогий автомобіль (Мерседес, БМВ, Лексус, Порш, Ауді і інші представники LUX класу) - це не велика кількість покупців, які можуть дозволити собі придбати такий транспорт. І чим більше вартість машини, тим менше потенційних покупців. Схожа ситуація і з компаніями, що займаються купівлею і продажем дорогих автомобілів - не кожна компанія оперує такими сумами і ще менше компаній готових заморозити ці гроші на тривалий час, так як такі машини продаються довго. Але за 18 років на ринку компанія Каштан 2000 не відмовила жодному клієнту в Автовикуп, через велику ринкову вартість авто. У нас є можливість працювати в усіх цінових діапазонах.

Простота

Інша проблема полягає в тому, що не так-то легко швидко продати BMW за 100 тис. Потенційний клієнт не купує на емоційних імпульсах, зазвичай, він все ретельно обмірковує, перевіряє і вивчає всі можливі варіанти. До нього потрібен особливий підхід, і непідготовленій людині складно його знайти. У нашій компанії працюють навчені для цього фахівці, які готові взяти турботи на себе. Достатньо лише скористатися послугою Автовикуп дорогих авто, щоб позбавити себе від зайвого головного болю.

Швидкість

Нерідко бувають випадки, коли швидкість відіграє не останню роль. Наприклад, з дуже маленькою ймовірністю у Вас вийде швидко продати Mercedes 2017 роки без налагодженої системи. До того ж авто має виглядати відповідно, а в разі продажу дорогих авто - бездоганно. Клієнт, який готовий віддати кілька сотень тисяч доларів за авто, бажає побачити його в ідеальному стані і з бездоганним зовнішнім виглядом. Тому перед продажем Вам належить підготовка машини, яка займає досить багато часу і грошей. До того ж цикл продажу дорогих авто більш тривалий, а це дорогоцінний час, який не завжди є. Використовувався послугою викупу елітних авто від Каштан 2000, ви отримаєте гроші в той же день після укладення угоди. А інші турботи ми беремо на себе.

Процес оформлення угоди

Використовуючи гнучкі можливості Каштан 2000, Ви можете замовити виїзд експерта на будинок, але стандартний процес виглядає приблизно так:

Оцінка автомобіля

Офіс в Києві знаходиться на вул. Саперно-Слобідська, 22, де буде проведена оцінка вашого авто. В першу чергу оцінка проводиться за такими умовах: повне технічний стан, історія обслуговування, наявність ознак дорожньо-транспортних пригод. Після оцінки наш фахівець озвучує суму, яку ми готові запропонувати за терміновий викуп авто. Оцінка у нас абсолютно безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

Перевірка документів

Після узгодження ціни ми перевіряємо документи, необхідні для укладення угоди. При собі необхідно мати такі документи:
 • Паспорт
 • ІПН
 • Техпаспорт на авто. При необхідності довіреність.

Угода

Укладаємо угоду і видаємо всю обумовлену суму повністю.

На закінчення

Якщо ж основним мотивом термінового продажу вашого автомобіля є тимчасові фінансові труднощі, а з автомобілем розлучатися не хочеться, то рекомендуємо розглянути варіант отримання позики під заставу автомобіля з правом водіння. Якщо ж ви остаточно вирішили продавати свій елітний автомобіль, то залишайте заявку на автовикуп дорогих авто і ми запропонуємо кращі умови. Багато років роботи компанії Каштан 2000 були спрямовані на те, щоб швидка продаж дорогих авто більше не була проблемою для власників. І ми зробили це. Тепер з легкістю можна швидко продати будь-який автомобіль luxury класу будь то Porshe, BMW, Maserati, Mercedes, Audi або інші представники класу, не втрачаючи дорогоцінний час і зусилля. Займайтеся улюбленою справою, а всі турботи з продажу авто ми беремо на себе.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Відповімо на будь-які питання
Всі деталі можна дізнатися у нашого менеджера. Ми докладно розповімо, як можна

Швидко продати автомобіль