Укр
0 800 33 01 01
м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, буд.22, оф.1

Автоломбард в Києві

Надійний
автоломбард у Києві

Ваш автомобіль залишається у вас!

Для нових клієнтів перший кредит

0% місяць!

ПРАЦЮЄМО ПРОЗОРО
Разрахуйте самостійно вартість свого кредита!
КАЛЬКУЛЯТОР
Валюта:
Тип кредиту:
Схема:
Місяць Платіж Процент Тіло Залишок
1 20 20 0 1 000
2 20 20 0 1 000
3 20 20 0 1 000
4 20 20 0 1 000
5 20 20 0 1 000
6 20 20 0 1 000
7 20 20 0 1 000
8 20 20 0 1 000
9 1 020 20 1 000 0
Разом 1 180 180 1 000 0
У нас вигідно
img
Низька процентна
ставка: ВІД 3% в місяць!
img
Сплачуєте тільки %, а тіло кредиту оплачуєте, КОЛИ ЗРУЧНО ВАМ!
img
% рахуємо ВИКЛЮЧНО НА ЗАЛИШОК суми
img
Дострокове погашення БЕЗ переплат
img
гарантуємо максимальну суму кредиту ДО 90% ВАРТОСТІ АВТО!
Новим клієнтам!
перший кредит
під 0% в місяць
ПРАЦЮЄМО ЧЕСНО
 • ПРОЗОРІ УМОВИ БЕЗ ПРИХОВАНИХ КОМІСІЙ
  Всі умови та платежі обумовлюються під час першої консультації, на етапі вибору програми кредитування. Ці домовленості фіксуються у договорі і надалі не змінюються
 • НЕ ПЕРЕОФОРМЛЯЄМО ПРАВО ВЛАСНОСТІ
  На відміну від більшості автоломбардів, ми не переоформляємо право власності заставного майна. Такий підхід значно знижує вартість оформлення кредиту.
 • АВТОМОБІЛЬ ЗАЛИШАЄТЬСЯ У ВАС
  Після отримання грошей, Ви можете використовувати свій автомобіль у звичайному режимі або залишити його у нас на паркінгу.
 • ПРОДОВЖИМО ДОГОВІР НА БУДЬ-ЯКИЙ ТЕРМІН
  Ви можете погасити основну суму, коли буде зручно, а до цього моменту платити тільки відсотки.
 • Договір посвідчуємо нотаріально
  Нотаріально завірений договір дає додаткові гарантії виконання зобов'язань на правовому полі - як з Вашої сторони, так і з нашої.
НЕ ВСТИГАЄТЕ ВЧАСНО ЗРОБИТИ ПЛАТІЖ?
ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ і попередьте нас!
 1. Ми з розумінням ставимося до наших клієнтів
 2. Завжди йдемо на зустріч
 3. Шукаємо компромісне рішення

Більш ніж 83% клієнтів рекомендують
нас своїм знайомим!

ПЕРЕВІРТЕ НАС!

Залиште заявку на попередню

безкоштовну оцінку автомобіля та

отримайте приємний бонус!

 

Ми завжди об'єктивно і чесно оцінюємо авто!

ОТРИМАТИ КРЕДИТ ДУЖЕ ПРОСТО
img
 • З БУДЬ ЯКОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ
 • БЕЗ ПОЇЗДОК У ТЕХСЕРВІСИ
 • БЕЗ ДОВІДОК ПРО ДОХОДИ
 • НОТАРІУС ЗАПЕВНЯЄ ДОКУМЕНТИ НА МІСЦІ
 • БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ
 • ВСЕ В ОДНОМУ ОФІСІ
Достатньо мати:
 • АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ОГЛЯДУ
 • ТЕХПАСПОРТ НА АВТО
 • ПАСПОРТ
 • ІПН
Працюємо швидко
Оформимо кредит протягом 1 години!
Для тих, хто цінує час!
 • 00:08:00 Оглядаємо автомобіль
 • 00:15:00 Визначаємо суму кредиту
 • 00:28:00 Обговорюємо умови
 • 00:39:00 Готуємо документи
 • 00:52:00 Завіряємо договір
 • 01:00:00 Ви їдете з грошима!
Нам довіряють вже 18 років
І ми постійно розвиваємося
Команда з 28 професіоналів
img
Філії по Україні
Київ
Адреса: вул. Саперно-Слобідська буд.22 оф.1 Телефон: +38 (097) 803-80-80
Харків
Адреса: пр. Науки буд.23 Телефон: +38 (067) 672-79-62
Дніпро
Адреса: вул. Калинова буд.3 оф.5 Телефон: +38 (067) 530-42-83
Одеса
Адреса: вул. Чорноморського Козацтва буд.66/2 Телефон: +38 (067) 672-93-73
Львів
Адреса: вул. Героїв УПА 29 оф. 3 Телефон: +38 (068) 296-16-16
Затишні офіси

Автоломбард, отримаєте кредит під заставу авто за 1 годину!

Автоломбард - це вид кредитування, при якому можна отримати гроші під заставу автомобіля. Довгий час, доводилося залишати транспортний засіб на стоянці автоломбарду, під час користування грошима. Але у 2014 році ми перші в Україні впровадили послугу «Авто в ходу», яка дозволяє взяти кредит під заставу авто без постановки на стоянку, тобто можна взяти гроші й продовжувати користуватися автомобілем.

Завдяки гнучкості та зручності, ця послуга підвищила інтерес до заставного кредитування, і з кожним роком все більше клієнтів вибирають позики під заставу авто.

Для кого призначені послуги автоломбарду?

Основними перевагами кредитування під заставу авто є сума і швидкість отримання грошових коштів. У нашій компанії Ви можете отримати до 80% від вартості автомобіля протягом 1 години. Це зручно, а іноді незамінне, для оперативного вирішення бізнес задач. У банках на отримання позики такого обсягу може знадобитися від кількох днів до кількох тижнів.

Більшість наших клієнтів представники малого та середнього бізнесу, які беруть гроші на розвиток бізнесу або рішення екстрених завдань. Так само часто до нас звертаються приватні особи, у яких виникли тимчасові фінансові труднощі.

Послуги автоломбарду у Києві й в Україні останні кілька років почали набирати популярність завдяки ряду переваг перед альтернативними варіантами кредитування. Серед яких:

 • Швидкість отримання грошових коштів
 • Можливість отримати гроші й продовжувати використовувати автомобіль
 • Відсутність бюрократії та паперової тяганини
 • Мінімальний перелік обов'язкових документів
 • Можливість платити тільки відсотки, а тіло кредиту погасити в кінці терміну
 • Численне продовження кредитного договору

Авто ломбард заробляє на відсотках, які клієнт платить за користування грошима, застава потрібна лише для забезпечення гарантій.

Стереотипи про кредит під заставу авто

На жаль, у багатьох людей виробилися певні стереотипи, по відношенню до послуги кредит під заставу машини. Часто саме слово «Автоломбард» через свого співзвуччя з «Ломбардом» формує ці судження:

 • Хтось боїться, що втратить свій автомобіль
 • Хтось вважає, що відсотки будуть занадто високі
 • Хтось думає, що так можна швидко спихнути не потрібен автомобіль
 • А хтось упевнений, що можна отримати гроші під чужий автомобіль

Ми не беремося говорити про всі компанії, що займаються видачею кредитів під заставу автомобіля, але автоломбард Каштан 2000 сильно відрізняється від звичайних ломбардів.

 • Ми не переоформляємо право власності. Ви залишаєтеся власником автомобіля. Для забезпечення зобов'язань укладається договір застави і на майно накладається обтяження, щоб Ви не могли його продати його без нашого відома. Так само і ми нічого не можемо зробити з автомобілем без Вашого відома. Такий підхід абсолютно прозорий для обох сторін. А обмеження знімається нотаріусом після виконання зобов'язань за договором в присутності обох сторін.
 • Відсоткова ставка в Каштан 2000 починається від 2% на місяць. Ми постійно тримаємо руку на пульсі та намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. А іноді ми даємо можливість познайомиться з нашою компанією і скористатися акційною пропозицією з 0% ставкою на якийсь період.
 • Кредитування під заставу авто - це не автовикуп. Іноді люди плутають дані послуги. Якщо ви вирішили, що автомобіль вам не потрібен, то краще звернутися в автовикуп. Кредитування має на увазі, що ви гроші берете з метою повернути через якийсь термін, а автомобіль просто виступає гарантом виконання зобов'язань.
 • Каштан 2000 працює згідно законодавства України. Наша компанія працює у відповідності з усіма правовими нормами та згідно з законодавством України. Так само у нас розроблена власна скорингова система яка виключає участь в підозрілі операції.

Чим Каштан 2000 відрізняється від інших автоломбардів?

1 Надійність

Ми працюємо з 2000-го року і за цей час витримали безліч криз, в тому числі і 2 світових. Ми розробили стабільні бізнес процеси, які багаторазово перевірили часом. Звертаючись до нас можете бути спокійні за виконання всіх зобов'язань, які ми на себе беремо.

2 Швидкість

Ми створили свою скоринговую систему, яка дозволяє приймати рішення про видачу кредиту за 10-15 хвилин. Тим самим ми економимо Ваш час на оформленні угоди та в більшості випадків видаємо гроші протягом 45-90 хвилин.

Так само при необхідності виконання робіт підрядниками, вони самі приїжджають до нас в офіс, Вам не потрібно їздити по місту для оформлення кредиту.

3 Відкритість

Всі умови обговорюються і обумовлюються до підписання договору. Ми відкрито показуємо всі обов'язкові платежі, для своєчасного погашення кредиту. Ці домовленості прописуються в документах і не змінюються під час дії договору.

4 Лояльність

Ми пишаємося що 83% клієнтів приходять до нас повторно або за рекомендацією друзів. І більшість клієнтів виділяють лояльність і ставлення до клієнта як основне наша перевага.

5 Вартість послуг

Звертаючись в Каштан 2000, Ви гарантовано отримаєте кращу пропозицію на ринку. Ми оптимізували витрати і завдяки великому потоку клієнтів можемо запропонувати вигідні для вас умови.

Автоломбарди в Києві

Якщо порівнювати автоломбарди Києва, не завжди з першого погляду зрозуміло, в яку компанію можна звернутися і не бути обдуреним. Тому, ми рекомендуємо, не дивлячись на терміновість відвідати мінімум 2-3 найбільш сподобалися Вам компанії. І вибір робити після уважного прочитання договору. Адже краще витратити пару зайвих годин, і звернутися в надійну компанію, ніж сподівається на гарні рекламні обіцянки.

Разом з автоломбард Київ, так само користувачі часто шукають позика під заставу автомобіля, гроші під заставу машини, автоломбард без постановки автомобіля на стоянку, кредит готівкою під заставу авто.

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і ми з задоволенням відповімо на них.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (22 оценок, среднее: 4,95 из 5)
Loading...